Gdzie po wymianę wyświetlacza w iphone6?

To prawda, że masz obawy co do korzystania z nieautoryzowanych serwisów telefonów. Niemniej jednak większość z nas i tak szuka tego rodzaju oszczędności, decydując się w ostatniej chwili właśnie na taki ruch. Dlatego adres sprawdzonego serwisu warto znać na wszelki wypadek. Podpowiadamy.

 

Dobry serwis telefonów

 

Zanim zdecydujesz się na wybór serwisu, koniecznie sprawdź jego reputację. W przypadku marki Apple masz spory wybór. Niemniej jednak w tym wypadku powinieneś mieć na uwadze bogate doświadczenie firmy, której zdecydujesz się oddać swój telefon do naprawy. iCure.pl – w razie zbitej szybki iphone 6 to najlepsza firma z Wrocławia. Aż 90% napraw zakończonych sukcesem na przestrzeni jej 5 letniej działalności samo mówi za siebie. Usługodawca większość napraw realizuje na poczekaniu, do 30 minut oczekiwania. Dla klientów spoza Wrocławia – komfortowy serwis wysyłkowy z realizacją usługi do 3 dni roboczych.

 

Zmiany w Apple

 

Dzięki temu, że zdecydujesz się na wybór doświadczonego usługodawcy, nie musisz martwić się o utratę gwarancji. Uwaga. Marka Apple postanowiła nie karać użytkowników jej produktów i zmieniła postanowienia dotyczące wymiany wyświetlaczy przez nieautoryzowane serwisy. Obecnie jeśli telefon zostanie naprawiony w takim miejscu dokładnie, nie straci gwarancji. Dlatego zanim oddasz swojego iphona w obce ręce, dwa razy sprawdź, co może zaoferować Ci wybrany usługodawca.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*