Zbita szybka w iphone 5s – jak oszczędzić na naprawie?

Posiadanie sprzętu z nadgryzionym jabłkiem to oczywiście luksusowe rozwiązanie pod wieloma względami. Jednak jeśli tylko dzieje się z takim sprzętem coś nie tak, ich użytkownicy wpadają w panikę. Nietrudno domyśleć się dlaczego. Naprawy w autoryzowanych serwisach okazują się kosztowne. Można jednak zaoszczędzić i mieć pewność, że naprawa będzie skuteczna. Uwaga. Co więcej, nie stracić gwarancji.

 

iCure.pl – zbita szybka iphone 5s wrocław

 

iCure to usługodawca godny polecenia z uwagi na świetne wyniki, jakie uzyskał na przestrzeni 5 lat działalności. Dotyczą aż 90% skutecznie zakończonych napraw. Zbita szybka w iphone 5s wymieniana jest najszybszą i sprawdzoną metodą OCA, pozostawiając tym samym oryginalny LCD na miejscu. Korzyści wynikające z takiego rozwiązania to oczywiście szybka idealnie spasowana i gwarancja na naprawę na okres 4 miesięcy. Poza tym oszczędności w stosunku do kosztów za naprawy w autoryzowanych serwisach Apple.

 

Dlaczego iCure?

 

Przede wszystkim dlatego, że to firma działająca w zakresie napraw pogwarancyjnych wszystkich produktów marki Apple. Każda usługa opieczętowana jest wielką precyzją. Ponadto to również świetny doradca, który chętnie udziela wszelkich przydatnych informacji pod kątem urządzeń, takich jak iPhone, iPad czy iPod. Szybki termin realizacji naprawy oraz stały kontakt z punktem serwisowym to kolejne zalety proponowanego przez nas rozwiązania.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*