Rozbity ekran w telefonie – co z danymi?

Jeśli akurat taki problem dotyczy Ciebie, a dokładnie Twojego iphona, postąp najrozważniej, jak tylko można. Podejmij decyzję co do sprawdzonego serwisu. Jeśli chcesz oszczędzić pieniądza na usłudze w autoryzowanym serwisie, przyda Ci się wiedza na temat usługodawcy godnego zaufania. Polecamy firmę iCure.pl – dla niej zbita szybka iphone 6 nie stanowi najmniejszego problemu, gdyż jej naprawą zajmują się na co dzień.

 

W jakich miastach usługi iCure?

 

Usługa wymiany zbitej szybki iPhone w przypadku iCure dotyczy głównie Wrocławia. Firmę można znaleźć również w innych miastach, jak na przykład Warszawa, Poznań i Kraków. To usługodawca nieograniczający się jednak tylko do tych regionów. Użytkownicy sprzętu z nadgryzionym jabłkiem z innych miast, mogą skorzystać z serwisu wysyłkowego. Muszą liczyć się z terminem realizacji do 3 dni roboczych. W przypadku Wrocławia usługa wykonywana jest dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu parkowi maszynowemu do 30 minut.

 

Co z danymi?

 

W przypadku skorzystania z usług tej właśnie firmy o dane tak samo, jak o zbitą szybkę nie ma powodów do obaw. To firma z wieloletnią praktyką z 90% wynikiem w zakresie skuteczności wszelkich napraw. Jeśli zajdzie potrzeba odzyskania danych z iphona 6, będzie to kolejna usługa, która zostanie profesjonalnie wykonana przez fachowców. Z dokładnym zakresem usług oferowanych przez firmę można zapoznać się, wpisując w wyszukiwarkę frazę iCure.pl – zbita szybka iphone 5s wrocław.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*